חברת בנייה בבאר שבע והסביבה

על מנת שתבחרו את חברת הבנייה הכי טובה יש להתיחס למאמר זה

המנהלים בבניה מאחלים לכם בהצלחה לתיאום פגישה יש להתקשר 08-9177177

נקודות חשובות בפגישה עם הקבלן 

בקשו להפגש עם הקבלן לשיחה אישית אחד על אחד גם כדי להתרשם ממנו באופן אישי אך גם כדי לבדוק עימו מספר נקודות חשובות לכם ולפרוייקט שלכם. בדקו עם הקבלן אודות:

 • האם הם מקבלים פרוייקטים לבנייה בסדר גודל שלכם?
 • האם הינם מוכנים לספק המלצות אודותיהם, בעיקר המלצות פיננסיות מספקים או בנקים?
 • האם יוכלו לשתף עמכם רשימה של לקוחות עבר (קשור גם לחלק תיק עבודות מוגמרות).
 • כמה פרוייקטים נוספים יהיו לקבלן במקביל לפרוייקט שלכם? (לוודא כי יהיה ממוקד בפרוייקט שלכם ויעמוד בזמנים).
 • כמה זמן עבדו יחדיו עם אנשי הצוות שלהם וקבלני המשנה? (לוודא כי מדובר בצוות מגובש ובעל ניסיון ואמון בעבודה יחד).
  • קבלת הצעת מחיר והתרשמות מאנשי הצוותקבלן בנייה יהיה במרבית המקרים הקבלן הראשי אשר יעבוד עם צוות שלם ואף קבלני משנה, כל אחד בתחומו – חשמל, אינסטלציה, שלד ועוד. חשוב לקבל הצעות מחיר עבור בניית בית חלומכם, הצעה מקיפה ומסודרת כך שתבינו על מה הנכם משלמים וכמה יעלה כל חלק וחלק בבנייה ולראות כי מדובר בקבלן שיודע את עבודתו, מכיר את המחירים ולא מנסה להוציא מכם סכומי כסף מיותרים.
   בעזרת דרך פשוטה ביותר של קבלת הצעת מחיר תוכלו גם לדעת מיהו קבלן רציני ומיהו בלשון העם "חאפר". קבלן אשר אינו רציני ו/או מקצועי יגיע לשטח ופשוט יזרוק מחיר מבלי לבדוק את השטח, הנתונים ומצבכם באופן מקיף, הוא ידבר בלשון חלקלקה ויבטיח לכם הבטחות אשר אין להן כיסוי אמיתי.לעומתו, קבלן מקצועי, אמין ורציני יגיע לשטח, יבדוק את כלל הנתונים הן של השטח והן של מצבכם הכלכלי, רצונותיכם וחזונכם לפרוייקט, ורק לאחר בדיקה מקיפה של כלל הנתונים, חישובים, בדיקות עם כלל הגורמים כולל אנשי הצוות שלו וקבלני המשנה יחזיר לכם תשובה מקיפה, מדוייקת ואף יציע מספר אלטרנטיבות כך שתוכלו לבחון את כל האופציות ולבחור את המתאימה ביותר עבורכם והפרוייקט שלכם. ניתן להעזר גם באתר משרד הבינוי והשיכון בחלק רשם הקבלנים לפרטים נוספים אודות קבלנים מוכרים ועבודות בנייה מתוקנות.

   התחייבות אודות לוח זמנים לפרוייקט

   נסו להגיע ללוח זמנים מוגדר עם הקבלן, כזה אשר הינו מתחייב עליהם וזה נכון על כלל הפרוייקט. אל תחשבו כי קשה לאנשי מקצוע ובהם קבלנים להתחייב לפרוייקט שכן קבלנים מוכחים ומקצועיים יידעו להתחייב על לוח זמנים מוגדר לאור ניסיון עבר וניסיון מוחלט בתחומם, כמו גם תוכניות מלאות ומאוד מובנות אודות הפרוייקט, מה הוא יכיל וכיצד ייראה בסיומו.

   התחייבות אודות לוח זמנים משאירה אתכם עם ראש ולב שקטים אודות הבנייה, ולקבלן זמנים מוגדרים מאוד אשר בהם הינו חייב לעמוד. כך, קבלן זה לא ישאיר את הפרוייקט שלכם בעדיפות נמוכה ולא "ימרח" אתכם על פרקי זמן לא מוגדרים. קבלן אשר תוכלו לחתום עימו על תנאים מוגדרים ולוח מוגדר הינו קבלן אמין ומקצועי אשר יודע מה הינו עושה, אחרת לא היה מתחייב שכן שמו והמוניטין שלו הינם על השולחן פה גם כן.

   לוח זמני תשלומים

   סגרו עם הקבלן אודות אופן ולוח זמני התשלומים אודות הפרוייקט כך שיהיה נוח לכם ולא יפריע לו כלל בביצוע עבודתו. אם הקבלן דורש מחצית מסכום הפרוייקט עתה בתחילת הפרוייקט, ייתכן כי הינו נתון בחובות כלכליים שאינכם מודעים אליהם או שהוא חושש כי לא תצליחו לשלם את יתרת הסכום לאחר גמר הפרוייקט.

   עתה הנכם יודעים טוב יותר מה לבדוק טרם בחירת קבלן בניין, אך אם ברצונכם להתייעץ עם מגוון המומחים שלנו ואנשי המקצוע בתחום – צרו קשר עוד היום 089177177

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *